סובלים מבעיות גב? עברו למזרון אורטופדי

האם זהו המענה הישיר והטוב ביותר לכל בעיות הגב וכמה מתוך זה בכלל נכון? מזרון אורטופדי הוא מושג כללי למזרונים הנחשבים בריאותיים ומותאמים לשינה בריאותית ויעילה לגב. אבל חשוב מאוד להקפיד ולשים לב מהי שינה נוחה ובריאותית ולעובדה שמזרון בריאותי הוא איננו מושג או מקשה אחת הנותנת מענה לשינה בריאה ואיכותית יותר.

המזרון האורטופדי הוא מושג כללי למזרונים בריאותיים ומושקעים יותר אבל יש הבדל משמעותי בין מזרון אורטופדי אמיתי לבין מזרון אורטופדי שזכה בהגדרה כחלק מהשתייכותו למותג מוכר.

מהו מזרון אורטופדי

מזרון אורטופדי הוא מזרון במבנה מיוחד אשר כל ייעודו הוא לשרת בעלי בעיות וקשיי גב ויחד עם זאת לתת מענה מניעתי ומתקן לאלה מאתנו אשר נהגו לישון על מזרונים בלויים במרבים שנות חייהם הסטונדנטיאליים למשל…

המזרון האורטופדי המקורי יהיה יקר יותר בדרך כלל כתוצאה מהטכנולוגיה וחומרי הגלם המיוחד מהם הוא מורכב. למשל, חשוב מאוד להבין כי מזרון אורטופדי לעולם לא יוכל להיות מזרון מתכוונן כתוצאה מהנזקים שעושים אותם מזרונים הפועלים על גלי חשמל לעמוד השדרה והגב.

לכן חשוב מאוד לדעת האם המזרון האורטופדי אותו אתם רוכשים הוא אכן מזרון אורטופדי.

הדרך הטובה ביותר לבחור מזרון אורטופדי מקצועי
חשוב מאוד לקבל המלצות על מזרון אורטופדי ולבדוק האם במפרט המזרון אכן מצוין כי הוא אורטופדי וכי הוא מאושר על ידי מכון התקנים ואיגוד האורטופדים. ללא האישורים וסימני ההיכר הנפרדים אין להסתמך על מה שאומרים לכם. אם זה אורטופדי, זה כבר יהיה רשום…

סוכני מכירות רבים אומרים ללקוחות כי כל מזרון איכותי מתאים את עצמו על פי התקנים לבריאות הגב והוא נחשב לאורטופדי. אמירה זו אינה שגויה באופן מלא אבל גם אינה נכונה, מזרון אורטופדי, יותאם באופן מיוחד לצרכים הספציפיים של בעלי בעיות הגב ויעניק פתרון מלא גם לטובת הצרכים השיקומיים.

האם רופא כירופרקט או אורטופד רשאים להמליץ על מזרון אורטופדי?

מרבית הרופאים מסתייגים מלתת המלצות או להמליץ על מזרונים מסוימים , בין אם על מזרונים אורטופדיים ובין אם על כל מזרון אחר כתוצאה מהמחלוקת הרבה שקיימת בנושא המזרונים השונים ועל התועלת האמיתית של המזרון האורטופדי, בין האורטופדים והכירופרקטים השונים.

מזרון אורטופדי – לנוחות השינה ולבריאות הגב בעיקר כאשר אנחנו סובלים מבעיות גב כרוניות מזרון זה ידוע כמקל על בעיות גב גם במהלך היום. למרות שהויכוח על טיב וייעילות המזרון הזה עומד בעינו, עדיין קיימים לקוחות רבים המעידים על הסגולות המיוחדות של המזרון האורטופדי ועל תרומתו לאורח ואיכות חייהם.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר