מהי היעילות של הלייזר להסרת קעקועים?

הלייזר, מכשיר נפלא ומודרני במיוחד שבימינו פשוט יודע לעשות המון. הלייזר הוא מכשיר שהחל את דרכו כבר מזמן אך רק בשנים האחרונות הוא באמת החל להופיע במגזר הציבורי\עסקי\פרטי במקום במגזר הצבאי כפי שהיה שנים לפניכן. הלייזר יכול להיות יעיל במיוחד עבור המון המון בעיות, ביניהם: הסרת קמטים, מתיחת עור, טיפול בפיגמנטציה וכמובן החשוב מכל הוא הסרת קעקועים.
במאמר זה נסביר בדיוק את כל הנושא הזה וניתן לכם להבין עד כמה הוא יעיל ומהם המכונות השונות.

 

מהם סוגי הלייזר השונים ומה ההבדלים ביניהם?

ישנם סוגים רבים מאוד של מכשירי וטכנולוגיות לייזר בימינו. חשוב מאוד להבין מה ההבדלים בינם ולהכיר באיזה מכשיר וטכנולוגיית לייזר משתמשת החברה אליה פנינו לצורך הטיפול. לדוגמא עבור פטרת הציפורניים חלקם יהיו יעילים וחלקם לא, כך גם בנושא הקעקועים והסרתם.
חשוב לזכור כי ישנה חברה אחת בעלת שם בינלאומי אשר משווקת לצבאות בעולם את מכשירי הלייזר שלה ונחשבת לראשונה ולאיכותית בתחומה קיום ושמה פוטונה fotona. מכשירי הלייזר של פוטונה הם האיכותיים ביותר כיום ובהם היעילות הכי גבוהה להסרת קעקועים קמטים, ואפילו פטרת הציפורניים הנחשבת לבעיה קשה וחמורה בהרבה מהשאר.

אז מהי היעילות של הלייזר להסרת קעקועים?

יעילותו של הלייזר להסרת קעקועים היא גבוהה במיוחד, בהסרת קעקועים לאו דווקא חייבים להישתמש במכשיר של פוטונה (fotona) ישנם עוד מכשירים וטכנולוגיות רבות אשר נמצאו כאיכותיות ומועילות בתחום, וזה משהו שחשוב לזכור. הלייזר יוכל בהחלט לתת מעלה לכל סוגי הקעקועים ולהסיר קעקועים צבעוניים בכל הצבעים, וכן קעקועים בשחור לבן. העלויות אינן גבוהות אך כמובן שתלויות בסוג וגודל הקעקוע.
לא כל הקעקועים מצליחים להסיר ב2-3 טיפולים, וישנם כאלה שלוקחים יותר, וכן לא כל קעקוע הוא באותו הגודל ומכאן גוזרים את המחיר כמובן, ישנן כיום עשרות חברות המספקות פיתרונות הסרה ותוכלו להשוות בינם על מנת לקבל מושג.
טיפ: הטיפ הטוב ביותר שאני יכול לתת לכם הוא לשים לב טוב טוב גם למחיר וגם לאיכות המכונה, ישנן המון חברות כך שאין מה לפחד מהשוואת מחירים, ומצד שני לא כל לייזר יעיל ויעיל באותה מידה ולכן חשוב לברר ולשאול במה משתמשים ומהי הטכנולוגיה.

מאמר זה נכתב באדיבות צוות מאסטרולייזר הסרת קעקועים: http://maestrolaser.com המתמחים בהסרת קעקועים בלייזר.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר