טיפולי מיקרופיגמנטציה

במהלך השנים האחרונות, החלו אנשים רבים לבצע טיפולי מיקרופיגמנטציה. במהלך הטיפולים הללו, משתיל המטפל מיקרו פיגמנטים בשכבת האפידרמיס העליונה אשר קרובה לשכבת העור החיצונית.

באמצעות הטיפולים, ניתן להדגיש את תווי הפנים, לשקם את הפנים לאחר פציעה, לטפל בתוצאות של הזרקות לא טובות או בתוצאות של תאונה, ניתן להדגיש את השפתיים, לטפל בנשירת שיער – בקרקפת, בגפות ובריסים, לצור איפור קבוע (הדבר יעיל ביותר עבור נשים שסובלות מאלרגיה לאיפור, ידיים רועדות, בעיות ראייה ועוד) ולגרום למטופל להראות צעיר ובריא יותר. יש לציין כי הטיפול מתבצע בהתאם לפנים, בצורה מעודנת וללא ניתוח (ללא פעולה כירורגית).

מרבית הגברים פונים לטיפול בכדי לטפל בגבות דלילות, צלקות, חלק מגיעים בכדי להדגיש את הריסים, לקבוע את מיקום הגבות, לעבות את הגבות ולעצב אותן כך שהן יראו טבעיות ועוד.

ניתן להדגיש את הריסים בדרכים משוכללות – להדגיש את קו העין העליון או התחתון. כמו כן, מתאימים הטיפולים לחולי סרטן אשר סובלים מנשירת שיער. ניתן לבצע טיפולי מיקרופיגמנטציה לפני הטיפולים או אחרי הטיפולים, לצור הדמיה של זקיקי שיער, לדמות ריסים וגבות. הטיפולים מתאימים גם לאנשים אשר סובלים מבעיות עור שונות. באמצעות הטיפולים הם יכולים להשלים את הפיגמנטים ולטפל בשיער דליל, נשירת שיער עקב אלופסיה (התקרחות כללית אשר תוקפת גברים ונשים, התופעה פוגעת בכ- 2% מהאוכלוסייה), בעיות גנטיות ועוד.

כיצד מתבצע טיפול מיקרופיגמנטציה ?

טיפולי ההדמיה מתבצעים על ידי החדרת פיגמנטים אורגניים לעור הקרקפת (אל תוך שכבת התת- אפידרמיס). החדרת הפיגמנטים מתבצעת בצורה מדויקת וזהירה ביותר.

בכדי לבצע את הטיפול, משתמש המטפל במכונה אלקטרונית אשר מכילה מחטים בעלי שישה שלבי מהירות, בצורה זו ניתן לשלוט בקצב העבודה של המחטים. באמצעות השיטה החכמה ניתן לקבל מראה שיער טבעי. כמו כן, השיער אוגר את הפיגמנטים והתוצאה עשויה להחזיק מעמד במשך שלוש עד שש שנים.

במידה והחלטתם לבצע את הטיפול, מומלץ לבקש מהמטפל שיאלחש את המקום לפני ביצוע ההדמיה. ההרדמה תתבצע באמצעות משחות חיצוניות ונוזלי הרדמה. לאחר ההרדמה עשוי המטופל לחוש עקצוץ אשר מלווה בנפיחות.

לפנות אל מכון מקצועי ואמין

הטכניקה היעילה מסייעת למגוון גברים ונשים אשר סובלים מהתקרחות והיא מסייעת לנשירת שיער, מכסה צלקות ועוד. במידה והחלטתם לבצע את הטיפול, חשוב שתפנו אל מכון מנוסה ומקצועי אשר מעסיק רופאים מנוסים ואדיבים אשר מקפידים להישאר מעודכנים בנוגע לכל שיטות הטיפול. כמו כן, חשוב לוודא כי המכון עובד עם מכשור חדיש ומתקדם.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר