המלחמה בורידים- כך תוכלי לחשוף רגליים לקראת הקיץ – O2NET

ורידים בולטיםבמשך חודשים יצאתי למלחמה בורידים, בדקתי טיפולים שונים המתחייבים להעלים ורידים,שוחחתי עם מטופלים. מאז ומתמיד הורידים הבולטים נחשבו למכשול עבורי עד שהגעתי למקום בו אני נמצא היום- חמושה במידע המסייע לי לדעת על הטיפולים השונים של העלמת ורידים וליהנות מרכישת מכנסיים קצרים מבלי לחשוש שכולם יסתכלו על הורידים שלי. באמצעות הפוסט החלטתי לספר על המלחמה שלי בורידים.

כבר אי אפשר ללבוש שמלה

אני כבר לא זוכרת את עצמי ללא ורידים בולטים מאד שאינם פוגעים רק באסתטיקה, אלא גם יכולים לגרום לבעיות רפואיות שונות. עברתי שנים לא פשוטות עד שהגעתי למספר דרכים בהם ניתן להילחם בורידים. כיום כאשר אני שלמה עם הגוף שלי ונהנית ממנו באמצעות הפוסט הזה אני רוצה לשתף אתכם ולספר על השינוי שעברתי.

אחד הדברים המפחידים ביותר זה לגלות שפתאום אי אפשר ללבוש את השמלה האהובה כי הורידים מבצבצים מתחת לשמלה. פתאום אני מוצאת את עצמי נאלצת לבחור בגדים אחרים במקום ללבוש שמלות. מישהי שמחה ומאושרת הפכתי להיות אישה בעלת בטחון עצמי נמוך שאין לה אפשרות ללכת ברחוב מבלי שאנשים יסתכלו על הורידים.

 איזה שיטה מעלימה את הורידים?

 הקיץ כבר בפתח, מה שמחייב לבחור בגד ים וללכת ליהנות מאור השמש כי מה כבר יש לעשות בחוץ שהטמפרטורות מטפסות מעלה מעלה? כמי שסובלת מבעיית הורידים, אני בהחלט מודעת לבעיה( תאמיני לי זה לא ממש פשוט להבין שהשנה אי אפשר ללבוש בקיני). אחד הטיפולים היעילים ביותר להעלמת הורידים הוא טיפול לייזר.

אז איך מתבצע הטיפול? טיפול בלייזר מתבצע באמצעות הרדמה מקומית. בשלב הבא מוחדר סיב אופטי באמצעות מזרק לתוך הוריד,כאשר הפעולה של הלייזר מחממת את הסיב והוא צורב את הוריד.

לא רק באמצעות לייזר ניתן להעלים ורידים, אלא גם באמצעות מחט- הטיפול מתבצע בהרדמה מקומית אך יש מקרים בהם הוא מתבצע גם בהרדמה כללית, זאת בהתאם להתייעצות עם רופא. אחרי שהרופא מוציא את הורידים הוא סוגר את החור על ידי מדבקה סטרילית.

הקיץ אנו הנשים הסובלות מורידים בולטים יוצאות לדרך חדשה!

Image courtesy of Maggie Smith / FreeDigitalPhotos.net

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר