הזרקת בוטוקס

נשים וגברים רבים מוצאים את עצמם מביטים במראה ונרגשים למראה כל קמט חדש. למרות שהקמטים הם חלק מההתבגרות שלנו, חלק טבעי ומקובל, היום כבר לא חייבים להתמודד עם המראה החדש בכובד ראש. מהפכת הבוטוקס שנכנסה לעולם הטיפוח לפני מספר שנים הביאה בשורה חדשה: אפשר להיעזר בבוטוקס כדי לטשטש קמטים וליצור תחושה חלקה יותר.

אם אתם מעוניינים בטיפולי פדיקור רפואי ישנו מאמר מעולה על הנושא בקישור הבא – לחץ כאן.

מהו בוטוקס בעצם?

בוטוקס הוא חומר שמופק מרעלן הנקרא בוטולינום טוקסין. החומר שימש בעבר בתחום רפואת העיניים, כאשר נמצא יעיל בטיפול בעין עצלה ופזילות. בנוסף, החומר שימש להקלה על הפרעות בשרירים ובעצבים באיזור הפנים והצוואר.

באופן מפתיע גילו הרופאים שכאשר מזריקים את הבוטוקס לאיזורים בהם יש קמטים, הקמטים נעלמים והעור הופך חלק יותר. מכאן ואילך נעשו מחקרים שהביאו לשימוש בבוטוקס בתחום הרפואה האסתטית כפי שאנחנו מכירים אותה כיום.

כיצד מתבצעת הזרקת בוטוקס?

הזרקת בוטוקס מתבצעת במרפאות לרפואה אסתטית ואצל רופאים מתמחים בתחום זה. במסגרת הטיפול מנקים את האיזור ומזריקים את הבוטוקס אל תוך הקמט.

הרופא מעסה את החומר אל תוך האיזור כך שייספג היטב. הטיפולים נעשים באיזורים כמו עיניים, בין הגבות, מצח, ליד השפתיים, הלחיים והצוואר. אלו מקומות בהם יש שרירים שעם השנים סובלים מרפיון ולכן נוצרים קמטים. באמצעות הבוטוקס מונעים את המצב הזה ומחזירים את העור למראה חלק יותר.

כל טיפול כולל כמות מסויימת של בוטוקס בהתאם למצב עור הפנים, כך גם מתומחר הטיפול – ככל שכמות החומר גדולה יותר והטיפול מסיבי יותר כך המחיר לטיפול עולה.

את התוצאות של כל הזרקה ניתן לראות ימים ספורים בלבד לאחר הטיפול.

מה חשוב לדעת לפני שמתחילים טיפול בוטוקס?

הזרקת בוטוקס היא אמנם טיפול נפוץ ופשוט, אך עדיין חשוב להקפיד על כמה דברים לפני שמתחילים בשגרה של טיפולים. הדבר הראשון הוא כמובן לפנות לכתובת נכונה.

חשוב לבחור בקליניקה שמציעה טיפולי בוטוקס מתקדמים, מעודכנים ובטוחים, אשר מבוצעים על ידי אנשי מקצוע מוסמכים בלבד. על פי החוק בישראל, מטפלים חייבים באישור מיוחד להזרקת בוטוקס, גם אם מדובר ברופאים מיומנים. רופא מיומן ומוסמך יבצע תשאול ובדיקה לפני הטיפול כדי לוודא שהמטופל יכול לעבור את ההזרקה, לצערנו ישנם לא מעט עסקים המציגים את עצמם כמקצועיים וחלק מהטיפוליים שהם מעניקים אינם כשורה, דבר שגורם ללקוחות להיות לא מרוצים ואף לגרום להם לפנות אל עורך דין רשלנות רפואית בתביעה נגד הקליניקה. לכן חשוב מאוד לבחור קליניקה מוסמכת בעלת ניסיון והמלצות.

בנוסף, חשוב להיערך לטיפול בצורה הנכונה – לאחר הטיפול אסור להניע את הראש בתנועות חדות ואסור לחפוף את הראש במשך כ24 שעות. בנוסף, מומלץ לוותר על כל פעילות גופנית מאומצת ביום שלאחר הטיפול.

טיפול של הזרקת בוטוקס מומלץ לנשים ולגברים בכל הגילאים שרוצים להצעיר את עור הפנים ולהרגיש טוב יותר.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר