איך שימוש בצמחים רפואיים מסייע לבריאות שלנו

צמחים רפואיים

צמחים רפואיים נחשבים לפופולריים מאד בשנים האחרונות ורבים עושים בהם שימוש למטרות שונות. חלקם נמצאים בשימוש מזה שנים רבות ועד היום וזוכים לפופולריות רבה. אם פעם אנשים לא ממש התקרבו לרפואה הסינית ודחו את השימוש בתרופות השונות שיש לרפואה הסינית להציע, הרי כיום המצב הפוך לגמרי.

כיום בשל מחקרים מדעיים רבים מבינים את החשיבות של הצמחים ואת ההשפעה על הבריאות שלנו. חשוב לומר כי בכל צמח ישנה כמות של חומרים פעילים ולכן חשוב להיעזר במישהו מקצועי על מנת לקבל את הכוונה המתאימה ביותר. חשוב מאד לקבל סיוע מקצועי על מנת לקחת את הכמות המתאימה של החומרים.

מה היתרונות של צמחים רפואיים

 

מה היתרונות של צמחים רפואיים על פני הרפואה הקונבנציונלית?

  • טיפול עדין: בשונה מהרפואה הקונבנציונלית בה ישנן תרופות עם ריכוז גבוהה של חומרים, ברפואה הסינית ניתן למצוא ריכוז עדין יותר של חומרים. מכאן ניתן לטפל במחלות שונות ולעצור את הדרדרות המחלה.
  • פחות תופעות: בניגוד לתרופות ברפואה הקונבנציונלית, ברפואה הסינית הצמחים יוצרים פחות תופעות לוואי. כחלק מהטיפול המטפלים בצמחים יערכו תשאול מקיף על מנת לקבל את כל המידע הנדרש לצורך רשום של הצמח המתאים לטיפול.
  • פחות חומרים רעילים: כפי שהזכרנו מקודם, אותם צמחים כוללים כמות נמוכה של חומרים ולכן נחשבים לפחות רעילים.

 אילו צמחים מסייעים לטיפול

כיום ישנם לא מעט צמחים רפואיים אשר מסייעים לטיפול במצבים שונים ושומרים על הבריאות שלנו. בשנים האחרונות בעקבות המודעות לבריאות רבים עושים שימוש בצמחים על מנת לשמור על איזון בגוף מה שמעלה את תוחלת החיים .

בעולם המהיר בו אנו חיים כיום אשר אנשים רצים ממקום למקום, חשוב לעצור ולבחון את הבריאות. השימוש באותם צמחים מסייע לרפא סוגיות רפואיות שונות ובכך מקל על הסבל ואז אין צורך גם לפנות לרפואה הקונבנציונלית המציעה שימוש בתרופות בעלי מינון גבוה של חומרים אשר גורמים נזק למערכות בגוף.

אילו צמחים רפואיים מסייעים לטיפול? הנה הם כאן לפניכם

אנג'ליקה סינית- מדובר בצמח המשפיע על הפעילות ההורמונלית. הצמח מתאים לנשים אשר סובלות מבעיות הורמונליות כגון מחזור לא סדיר תסמונת קדם וסתית. השימוש בצמח מעניק אנרגיה ומחזק את הגוף.

קוהוש שחור- צמח זה נהוג לטיפול בקרב נשים בגיל המעבר. צמח מסוג זה גורם לרגיעה וניתן לעשות בו שימוש במצבים של חרדות או נדודי שינה. מדובר בצמח אשר מסייע במצבים של עצבים או לחץ.

ג'ינג'ר (שורש זנגביל): מדובר בצמח אשר מסייע למערכת העיכול. כידוע לחץ גורם לשינויים במערכת העיכול ולכן אותו צמח מסייע לאיזון. אותו צמח מפריש מיצי עיכול ופועל לשיפור תנועת המעיים ומסייע לשיפור תחושת נפיחות בבטן מה שמשפיע על ההתנהלות בחיי היום יום.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר