יישור שיניים

שיטות הטיפול ביישור שיניים

 

שיטת אינויזליין Category_inv

 

שיטת אינויזליין מבוססת על סדרה של קשתיות אשר גורמות להזזה של השינים בהדרגה למקום המבוקש, מהלך הטיפול מתבצע במספר שלבים ובכל שלב כל קשתית מותאמת באופן שונה לתכנית הטיפולית שנקבעה על ידי הדמיה ממוחשבת.
הגיינת הפה במהלך הטיפול אינה נפגעת מכיוון שהשיטה מאפשרת למטופל להסיר את הפלטות במהלך צחצוח השיניים, השיטה מאפשרת למטופל לבצע את יישור השיניים ללא קוביות מתכת ואינה פוגמת בחיוך בפה מלא.

שיטת אירודנטיס aero

 

שיטת אירודנטיס הינה שיטת חדשנית בתחום האורתודנטיה, השיטה נוחה ויעילה והיא מאפשרת למטופל לבצע את יישר השיניים בשעות הלילה או בשעות הנוחות לו, באמצעות התאמה אישית של השיניים מותאמת פלטת פלסטיק שקופה המבצעת יישור שיניים באופן מקצועי ובהתאמה אישית לצורכי המטופל.

 

שיטת דיימון damon

 

שיטת דיימון הינה שיטת חדשנית בתחום האורתודנטיה, יישור השיניים מתבצע באמצעות סמכים אשר מפעילים לחץ מתון הגורם להזזת השן אל המיקום המבוקש.
הסמכים ננעלים באמצעות זיזים קטנים וגורמים למזעור בחיכוך השיניים עם הסמכים לעומת הגומיות והחוטים, מה שגורם ליישור שיניים יותר עדין ופחות חיכוך וכאב.
לשיטה זו מספר יתרונות בולטים, היישור מתבצע על ידי הפעלה של כוחות מתונים על השיניים, רמת האסתטיות של הסמכים מחרסינה גבוהה יותר ואין צורך בגומיות המצהיבות מפיגמנטים במזון והגיינת הפה נשמרת בצורה טובה ונקייה יותר.

 

שיטת אינקוגניטו Category_inco

 

שיטת אינקוגניטו מבוססת על סמכים פנימיים, בשיטה זו הסמכים הפנימיים מודבקים לחלקו הפנימי של השיניים ומאפשרים הסתרה של הסמכים ואפשרות לחייך מבלי להסתיר את החיוך.
השיטה מיועדת לאנשים אשר אינם מעוניינים שהסביבה תוכל להבחין שהם עוברים יישר שיניים, השיטה מסתירה את הסמכים ואין אפשרות להבחין בהם גם במהלך דיבור וגם במהלך חיוך, הסמכים מותאמים לכל שן בנפרד בכדי להפחית את אי הנוחות הנגמרת במגע של הלשון עם הסמכים.
לשיטה זו מספר יתרונות בוטים, יישור השיניים מתבצע באופן סמוי ואינו נראה כלפי חוץ, השיניים החיצוניות אינם חשופות לכתמים אשר נוצרים במהלך יישר השיניים והסמכים מיוצר מחומרי גלם המכילים זהב באחוז גבוה ובכך הגירוי של רקמת החניכיים נמוך מאוד.

למידע נוסף על טיפול מקצועי ליישור שיניים בקרו באתר הבית של מרפאת תמר סמייל
www.tamarsmile.co.il

 

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר