חשיבות אסתטיקת הראש

אסתטיקה היא חשובה באופן כללי, ורובנו מבינים את זה. אנחנו דואגים לטיפוח הציפורניים, אנחנו מתקלחים מדי יום, ואנחנו גם מקפידים לנקות את האוזניים כשצריך. אלא שאחד הנושאים החשובים בכל הקשור לאסתטיקה הוא הטיפול באסתטיקת הראש, וחשוב לזכור שראש שאיננו אסתטי – גם נראה ככה. חשבו על האנשים שסביבכם, שרואים אתכם מדי יום. שיער שמנוני או לא מסודר בולט מאוד, ולכן שמירה על ראש נקי היא משהו שאין להקל בו ראש. בכל הקשור לראשם של הילדים נדמה לפעמים שהמשימה קשה עוד יותר וחשובה עוד יותר, בעיקר משום שבשנות הגן ובית הספר נפוצה תופעה שאיננה נעימה כלל וכלל – תופעת הכינים. אז נכון, כינים אינן תוצאה של ראש לא מטופח או נקי, והן למעשה עוברות מראש לראש ללא כל סינון או רשימת קריטריונים, אבל הופעתן של כינים שחורות על גבי הקרקפת בוודאי איננה מוסיפה למראה הכללי של הראש. המשמעות היא שיש למצוא טיפול לכינים, ובהקדם.

 

שיטות לטיפול בכינים

טיפול בכינים שהוא אפקטיבי לאורך הזמן, הוא טיפול משולב. ישנם שני צעדים משמעותיים במסגרת הטיפול הזה, שאם תנקטו בהם תבטיחו הצלחה בקרב מול הכינים ומאות הביצים שהן מטילות מדי שבוע. טיפול בכינים כולל מצד אחד שימוש בתכשירים שונים ומצד שני מסרק כינים ייעודי. בין התכשירים השונים שקיימים כיום בשוק ישנם לא מעט תכשירים שבהם נעשה שימוש בחומרי הדברה, לרבות פריודרם ופארא פלוס, בעוד תכשירים אחרים אינם כוללים חומרים כימיים, ובין מכשירים אלה תמצאו את הדרין once, צ'יק צ'אק, ריזאלטס, סרקל אקטיב ורידלייס. תכשירים טבעיים יותר כוללים תמציות של צמחים, בהם רוזמרין, ילנג ילנג וגרניום, ואם תרצו לנסות לרקוח תכשירים משלכם הרי שישנן תרופות סבתא שונות שמבוססות על חומץ, שמרן רוזמרין וכיו"ב.

 

מסרק כינים – צעד חשוב

לאחר השימוש בתכשיר במסגרת טיפול בכינים, ואין זה משנה איזה תכשיר בחרתם, כדאי מאוד לסרק את הראש היטב במסרק כינים. המסרק הצפוף הזה הוא הדרך הטובה והבטוחה להוציא את הכינים ואת הביצים שלהן מהראש, שהרי גם לאחר מותן בעקבות התכשיר שבו תשתמשו, יש צורך בניקוי הראש ובהוצאתן ממנו. כאן עומדות בפניכם שתי אפשרויות עיקריות – מסרק מתכת או פלסטיק. בין המסרקים הנפוצים יותר תמצאו את Assy2000 העשוי מתכת, שמאפשר סילוק יעיל מאוד של ביצים ומתאים לכל אורך שיער. המסרקים של לייף גם הם עשויים ממתכת וישנם סוגים שונים – קצר או ארוך. בגזרת הפלסטיק תמצאו את מסרק לוסי שהוא נוח מאוד לסירוק ויעיל מאוד בטיפול בכינים. אם אתם מחפשים פתרון חשמלי הרי שישנם כיום גם מסרקים שפועלים על חשמל. כך או כך, עם התמדה והבנה שאסתטיקת הראש היא נושא חשוב מאין כמותו, שאפשר לטפל בו בקלות רבה, תוכלו בהחלט לנצח בקרב – ובמלחמה כולה.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר