השיטה הייחודית לניתוחי בקע ללא רשת

ניתוחי בקע או כפי שנקראים בשמות אחרים, ניתוחי קילה, שבר, או הרנייה. רופא מומחה כירוגיה כללית ומתמחה בניתוחים ייחודיים בדופן הבטן ללא רשת ובהרדמה מקומית בלבד.

שיטת הרופא המומחה בניתוחי בקע מאפשרת החלמה מהירה וזאת כיוון שלא נעשה שימוש בהחדרת רשת (רוב ניתוחי הבקע מתבססים על החדרת רשת לחלל הבטן הדורשת ניתוח פולשני ומורכב יותר) בשיטת דוקטור גורמן תיקון הבקע אינו מתבסס על החדרת רשת והתוצאות ניכרות בשטח. הדוקטור פיתח את שיטתו החדשנית למניעת הופעה חוזרת של השבר בשנת 1993 ומאז ביצע אין ספור ניתוחים מוצלחיםוזכה להערכות תודה ממטופלים רבים.

 המלצות על ד"ר גורמן מאת מנותחים:

  • "בחרתי בודקטור בשל השיטה הייחודית בה הוא מבצע את הניתוח, בהרדמה מקומית ללא רשת ואחרי שעתיים משתחררים הביתה. בחירתי התבררה כמוצלחת ביותר ובמיוחד הייתי מרוצה מכך בשבועיים הראשונים לאחר הניתוח, ד"ר גורמן היה איתי בקשר כמעט יומיומי בהם נתן לי הוראות כיצד עליי לנהוג אחרי הניתוח וזאת על מנת שאחלים מממנו בצורה הטובה ביותר.  לכל המעוניין לשוחח איתי אשמח לענות על כל שאלה בנוגע לניתוח אצל הדוקטור."

 

  • "ברצוני להודות לך מקרב לב על הטיפול המסור ועל הניתוח היחודי לטיפול בבקע, שלאחר בירור מקיף הגעתי למסקנה שהשיטה שלך היא השיטה היחידה והיעילה ביותר לטיפול בבקע אחת ולתמיד.

לפני כ-10 שנים עברתי ניתוח בבקע בצד שמאל אצל רופא מומחה – בשיטה הידועה בהשמת רשת בדופן הבטן התחתונה, מאז הכאבים לא עברו לחלוטין, ובאולטרא-סאונד שביצעתי לא מזמן התברר לי שיש באותו מקום בקע של 0.3 ס"מ, ככל הנראה הניתוח לא הצליח במאת האחוזים. בנוסף באולטרא-סאונד זה התגלה בקע 0.7 גם בצד השני, מה שהצריך אותי לעבור ניתוח פעם נוספת.  בפעם הזו ביררתי היטב, ומשמים זימנו לי ידידים שטופלו אצלך.  היה לי חשוב לדעת מדוע הניתוח אצלך עולה על פני ניתוח רגיל בבי"ח, ואלו סיפרו לי שהם אחרי נסיון רב שעברו בניתוחים שלא הצליחו ואף הסתבכו בזיהום פנימי, ובס"ד טופלו אצלך באופן פרטי במסירות ובמקצועיות רבה, ומאז עברו עשר שנים שהם מביעים סיפוק גדול מהתוצאות !!! ובפה אחד הם המליצו לעבור את הניתוח רק אצלך!  ולסיום רציתי להודות לך ד"ר על החיוך הלבבי שלך שנתן לי כ"כ הרבה כֹח לעבור את הניתוח ברגיעות, וכן ביום שלאחר הניתוח מיד כשסיימת את תפלת הנץ התקשרת לשאול בשלומי, ולשנן לי שוב פעם את ההוראות, כך שההחלמה שלי תהיה מהירה. וכן התקשרת אלי עוד פעמים נוספות בימים שלאחר הניתוח והתענינת במסירות ובחיבה והרבה איכפתיות בשלומי, שלכך מצטרפות ברכות ואיחולים להחלמה מהירה.

יהי רצון –  שה' ישלח ברכה במעשה ידיך, ולא תצא תקלה מתחת ידך לעולם, ותרוה נחת מכל יוצאי חלציך, מתוך בריאות איתנה ופרנסה טובה בשפע.   אין חכם כבעל הנסיון, אשמח לענות לכל פונה המבקש את דעתי בנושא ניתוחי בקע המבוצעים על ידי הדוקטור"

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר