בוטוקס לפנים – תפריט טיפולים

טיפולי בוטוקס זכו להצלחה מסחררת במדינות רבות בחו"ל ובשנים האחרונות ניתן לראות נהירה גדולה של  ישראלים רבים למרפאות של מומחים עתירי ניסיון ובעלי מוניטין מוצלח בתחום הבוטוקס.

אנשים רבים סבורים שטיפולי בוטוקס מיועדים לעיבוי שפתיים והחלקת קמטוטים במצח, אך נכון להיום ניתן לטפל באמצעות בוטוקס בחלקים שונים נוספים של הפנים. מסיבה זו החלטנו לשטוח בפני קהל הקוראים אודות כל אותם טיפולי בוטוקס שמיועדים לפנים.

בוטוקס- שיטת הפעולה שלכם

הצעד הראשון של כל אדם שמעוניין לעבור טיפול רפואי או אסתטי יהיה להכיר את כל הקשור אל אותו טיפול  מכל צד אפשרי. היכרות זו תאפשר לכל אחד לקבל החלטה רציונלית שמבוססת על ידע.  לאחר קריאה אודות טיפולי בוטוקס לפנים חשוב להתייעץ עם ד"ר צבר ולהגיע להחלטה מושכלת באשר לגבי אותו סוג טיפול בבוטוקס שמתאים למטופל.

הכירו את הבוטוקס

הבוטוקס הוא השם המסחרי של קומפלקס חלבונים שמוכר גם בשם המסחרי 'דיספורט'. נכון להיום יש 7 סוגים שונים של בוטלניום טוקסין, אך ברפואה האסתטית משתמש בסוג אחד, סוג  A. המטרה העיקרית של הזרקת בוטוקס לפנים ברפואה האסתטית היא להרפות חלק מהשרירים של הפנים ועל ידי כך למנוע היווצרות של קמטוטים או 'קמטי הבעה' כפי שרוב הרופאים מכנים אותם או החלקת קמטי הבעה קיימים. אם בתחילת הדרך חומר זה שימש למטרה רפואית בלבד של טיפול בעין עצלה ומצבים של פזילה ולאחר מכן רופאים השתמשו בו להרגעת עיוותים שונים בפנים ובצוואר, הזעת יתר, מיגרנות ועוד, כיום נעשה בו שימוש רב גם ברפואה האסתטית (בכל הקשור אל טיפולי בוטוקס לפנים) וניתן לומר שמדובר על חומר בטוח בו משתמשים כבר כ- 40 שנה.

טיפולי בוטוקס לפנים

עיניים וגבות – באזורים אלו של הפנים משתמשים בבוטוקס על מנת להשטיח קמטוטים בין הגבות ובצידי העיניים.

שפתיים – ניתן לעבות את השפתיים באמצעות הזרקת בוטוקס, דבר שיוביל לתוצאה נפלאה של שפתיים עבות יותר בעלות מראה חושני ונשי. ד"ר צבר תמיד ישים דגש על התאמת הטיפול לפרופורציית הפנים וזאת על מנת להשיג את התוצאה הטבעית והמוצלחת ביותר. בנוסף, יש אפשרות להדגיש את המסגרת של השפתיים, להוסיף להן נפח, לעצב את הזוויות של הפה ולתקן כל מיני קמטוטים מעל לשפה העליונה.

אף– שימוש בבוטוקס וחומרים בטוחים נוספים על מנת לבצע תיקונים שונים באף, כמו למשל תיקון של בליטת סחוס או עצם באף, תיקון אף שקוע, שקעים באף, אף שבור, אנשים שעברו ניתוח אף כושל וקמטי הבעה שונים בצד האחורי של האף.

סנטר– במקרה בו יש צורך באיזון השרירים הפעילים באזור הסנטר נעשה שימוש גם בחומר הבוטוקס.

גבות– טיפול פופולארי ביותר של הרמת גבות באמצעות בוטוקס. דבר שמאפשר מראה פנים צעיר ורענן.

בנוסף, נעשה שימוש רב בבוטוקס וחומרים בטוחים נוספים למטרת תיקון עיוותים בפנים ומצבים של חוסר סימטריה בפנים. הטיפול קצר, מהיר ומוליד תוצאות מרשימות ביותר שמובילות יותר ויותר אנשים מדי שנה לעבור טיפולי בוטוקס לפנים.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר